Cтруктура закладу

Навчально – виховний процес для 117 учнів здійснюється в одну зміну.

У школі – інтернаті обладнано класи-кабінети: рідної мови та літератури, математичний, фізичний, іноземної мови, світової літератури, історії, біології, географії, 2 логопедичні кабінети, кабінет психолога та соціального педагога, кабінет педагога-організатора, спортивний та тренажерний зали, 2 майстерні з швейної справи та 1 деревообробної справи, соціально-побутового орієнтування та ОБЖД.

До послуг дітей актова зала, вестибюль, зразкові спальні, кімнати гігієни, лазня, 2 ігрові кімнати, сенсорна кімната, бібліотека з читальним залом, шкільний краєзнавчий музей, ігровий та спортивний майданчики, медичний корпус: 2 кімнати ЛФК, кабінет масажу, 2 ізолятори, маніпуляційний кабінет, кабінет профщеплень та фізіотерапевтичний кабінет.

Реконструйовано та добудовано харчоблок з їдальнею на 120 посадочних місць.
Діти беруть участь в обласних, районних конкурсах «Як живемо і вчимося – наші мрії», «Податки очима дітей», у фестивалях «З вірою в майбутнє» та «Звичайне диво» та є переможцями у спортивних змаганнях, що проводяться на базі Рівненського обласного центру інвалідного спорту «Інваспорту».

Організовано роботу методичних об’єднань вчителів та вихователів початкових класів, вчителів та вихователів початкових класів допоміжної школи, вчителів математично-природничого циклу, вчителів трудового навчання, вчителів гуманітарного циклу, вчителів фізкультури та ЛФК, вихователів середньої та старшої школи, класних керівників, спецсемінару шляхом удосконаленості; працює творча група.

Школа працює над науково-педагогічною проблемною темою: «Соціальна підготовка дітей до життя – саморозвиток особистості, як реалізація творчого потенціалу учнів з обмеженими фізичними можливостями для майбутнього суспільства».

Навчально – виховний процес забезпечує 76 педагогів, із яких:
- 20 педагогів з вищою кваліфікаційною категорією;
- 22 педагогів з І кваліфікаційною категорією;
- 18 педагогів з ІІ кваліфікаційною категорією;
- 10 молодих педагогів (спеціалістів);
- 6 педагогів мають середню спеціальну освіту;
- 9 педагогів мають звання «старший вчитель» та «старший вихователь».
Обслуговуючий персонал – 35 чол. та медичний персонал – 11 чол.