21 вересня - Міжнародний день миру

22.09.2017, 14:21      Переглядів: 56

У 1981 році своєю резолюцією 36/67 Генеральна Асамблея ООН проголосила Міжнародний день миру (International Day of Peace) і встановила його святкування на третій вівторок вересня. Заснувавши цей День Генеральна Асамблея присвятила його вшанування і зміцнення ідеалів світу як усередині держав і народів, так і між ними.

А через 20 років, у 2001 році, Генеральна Асамблея одноголосно прийняла резолюцію 55/282, в якій постановила, що з 2002 року Міжнародний день світу буде відзначатися щорічно 21 вересня як день загального припинення вогню і відмови від насильства.

Для більшості людей планети Земля світ — це повсякденна реальність. На наших вулицях спокійно, діти ходять в школу. Там, де підвалини суспільства міцні, безцінний дар світу може ніким особливо і не помічатися.

Проте для дуже багатьох людей у сучасному світі цей дар — не більше ніж казкова мрія. Вони живуть в оковах, в атмосфері нестабільності і страху. Для них-то в основному і існує цей день, встановлений ООН у 1981 році.

З тих пір це свято втягнуло мільйони людей, охопивши багато країн і регіони, де силами громадських та молодіжних організацій проводяться різні акції та заходи. Не стала виключенням і наша школа.

21 вересня в закладі пройшов виховний захід "Ми голосуємо за мир!" Вихованці співали пісні та читали вірші про мир та Україну, дякували захисникам за їх щасливе дитинство. По завершенні концертної частини, відбувся творчий флешмоб, результатом якого стало символічне серце з метеликів. Ним діти хотіли показати  свою любов до країни, підтримати воїнів, що боронять мир в зоні АТО.