День людей з обмеженими можливостями

01.12.2017, 09:39      Переглядів: 55

Міжнародний день людей із інвалідністю, який увесь світ відзначає 3 грудня, не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя.

«Ми різні -  ми рівні» - під таким гаслом 30 листопада 2017 року відбулися заходи до Міжнародного дня людей з особливими потребами у КЗ «Костопільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернаті І-ІІ ступенів» Рівненської обласної ради.

Це особливий день – оскільки тут живуть і навчаються особливі діти. Життєвою радістю та світлими емоціями, атмосферою добра та милосердя була пронизана кожна хвилина дійства. Гості перенеслися у казку «12 місяців», де добро перемагає над злом, де не втрачається надія, де завжди приходять на допомогу.

Завдяки кропіткій праці людей, працюючих в школі-інтернаті, вихованці змогли показати надзвичайну силу волі, силу духу дитини, яка може перебороти будь-які труднощі, які випали на їхню долю.

Проте, окрім працівників закладу є ще люди, які переймаються долею особливих дітей та вже стали близькими друзями шкільної родини. Так, своєю присутністю та подарунками порадували дітей очільники Костопільської районної та місцевої влади, наші шефи та благодійники. На завершення такого насиченого дня ще одним подарунком для всіх присутніх став фейєрверк.

Нехай для всіх нас цей день буде нагадуванням, що «Найважливіші ліки — ніжна любов і турбота»(с), що в наших силах змінити себе і тоді зміниться увесь світ.