Міжнародний день боротьби з ВІЛ/СНІД

04.12.2017, 14:18      Переглядів: 12

У період з 01 по 04 грудня у закладі психологічною службою було проведено ряд занять з елементами тренінгу «Захисти себе від ВІЛ». Мета - підвищення рівня обізнаності та захищеності учнівської молоді від ВІЛ-інфікування, а також формування толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ.

01 грудня  була проведена рольова гра з учнями 8х класів «Крок за кроком», яка сприяє набуттю учнями певного комплексу знань та формуванню у них навичок відповідальної поведінки щодо власного здоров’я, прийняття виважених рішень.

04 грудня учні 9-10 класів мали змогу проаналізувати взаємозв’язки між безвідповідальним ставленням людини до власного здоров’я та  ризикованою поведінкою, зокрема розглянути проблему ВІЛ/СНІДу та шляхи запобігання інфікуванню.